Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: OddílZemě
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Ondřej POLÁK10092446337CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Daniel HOVORKA10092446539CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Vojtěch RYGL CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Marek BARTÍK CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Jakub REHOVIČ10091862721CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Lukáš KAŠPÁREK10091862822CZECH REPUBLICSilnicekadeti 
Filip MATĚJKA10091477549CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Alexei BELYAKOV10091858071CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Ondřej ŠMEJKAL10091858677CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Michal TUREK10091858879CZECH REPUBLICBikrosB 8 
Marek BŘEZINA10091859990CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Filip ZÁCHVĚJ10091859586CZECH REPUBLICBikrosB 11 
Jiří POKORNÝ10091818867CZECH REPUBLICBikrosB 13 
František ZELENÝ10091817857CZECH REPUBLICBikrosB 14 
Vojtěch ZAŠKOLNÝ10092691564CZECH REPUBLICSilnicejunioři 
Ondřej ŠEVČÍK10092365909CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Václav HANEK10092366111CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
David PROFT10092707227CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Roman PROCHÁZKA10092707328CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Daniel MIAVEC10093678035CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Marek PAJMA CZECH REPUBLICBikrosB 9 
Martin ČORNANIČ CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Kryštof VOŇKA CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Radmil SCHNEIDER10092890012CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Tomáš PEŠEK10092573144CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Lukáš BUŠEK10093181820CZECH REPUBLICCyklokroselite 
Ondřej POLANSKÝ10093181719CZECH REPUBLICSilniceelite 
Tomáš HORKÝ10093181517CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenér 
Tomáš GRYGAR10093677227CZECH REPUBLICHorská kolamasters A 
Daniel KALIBA CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkaz 
Matěj OBDRŽÁLEK CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkaz 
Martin KADLEC CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Ondřej SROSTLÍK10095175673CZECH REPUBLICSilnicejunioři 
Denis MAIXNER10097181250CZECH REPUBLICBikrosB 10 
Ota ZIKEŠ10101622335CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Jan HOVORKA CZECH REPUBLICBikrosCRUISER 
Marek SROSTLÍK10105769891CZECH REPUBLICSilniceU23 
Adam HRADIL CZECH REPUBLICBikrosB 16 
Adam JÄGER10106104745CZECH REPUBLICSálová cyklistikajunioři sálová 
Natálie KRÁLÍKOVÁ10047769652CZECH REPUBLICSálová cyklistikaženy Elite 
Martina MIKULÁŠKOVÁ10007149789CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Veronika KOTALOVÁ10009849120CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Klára TICHÁČKOVÁ10009088375CZECH REPUBLICSilnicepersonál-masér 
Denisa BARTIZALOVÁ10008820314CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Anežka DRAHOTOVÁ10010585815CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Lucie HOCHMANN10006602246CZECH REPUBLICDráhaženy elite 
Hana JEŽKOVÁ10006828578CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Sabina SOBKOVÁ10047284450CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky 
Kateřina RAKOVÁ10009065743CZECH REPUBLICBikrosELITE WOMEN 
Tereza KORVASOVÁ10015208267CZECH REPUBLICSilniceženy elite 
Stránka: 123456...111112Počet na stránku: 50100Stránka 3 z 112, celkem 5565 záznamů