Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Země
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Karel BARTOŠ10097640079CZECH REPUBLICHorská kolažáci staršíEXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Marian BÖHM10098050614CZECH REPUBLICCyklokroskadetiHEAD PRO TEAM OPAVA
Marek AUGUSTIN10097878135CZECH REPUBLICSilniceeliteTUFO PARDUS Prostějov
Michal KUPEC10097998575CZECH REPUBLICBikrosCRUISERCZECH FREESTYLE BMX ASSOCIATION
Jan KŘIVSKÝ10104433820CZECH REPUBLICBikrosB 9BIKROSCLUB ŘEPY
Petr MAŘÍK10098087087CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíSK BIKETIME BULLS PÍSEK
Pavel TOMAN10098087188CZECH REPUBLICSilnicekadetiSK BIKETIME BULLS PÍSEK
Tomáš SCHIFF10098040207CZECH REPUBLICHorská kolakadetiKROSS Bike Ranch team
Vít VOJTĚCH10098213490CZECH REPUBLICSilnicejuniořiTOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
Jakub KOMÁREK10098243402CZECH REPUBLICCyklokrosdo 10 letČEZ Cyklo Team Tábor
Lukáš KOMÁREK10098243503CZECH REPUBLICCyklokrosžáci mladšíČEZ Cyklo Team Tábor
Jakub ZÁKOSTELECKÝ10098243604CZECH REPUBLICCyklokrosdo 10 letČEZ Cyklo Team Tábor
Petr ELIÁŠ10098991817CZECH REPUBLICDráhapersonál-trenérTEAM DUKLA PRAHA
Jan REMAČ10099163080CZECH REPUBLICSilnicežáci staršíCK Jihočeské naděje
Matěj ŠABATA10099764177CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Jindřich URBÁNEK10099764278CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováTJ SOKOL ŠITBOŘICE - kolová
Libor ČERNÝ10102033270CZECH REPUBLICDráhaFunkcionář-officielTJ DUKLA BRNO
Filip ŠTĚPÁNEK10100598175CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíMG Bike Team
Jan ŠTĚPÁNEK10100598276CZECH REPUBLICHorská kolažáci mladšíMG Bike Team
Jan KRYL10099852184CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenérADASTRA Cycling Team
Tadeáš KUNDL10104944987CZECH REPUBLICSálová cyklistikažáci sálováTJ SPARTAK PŘEROV
Oliver SMOLÍK10101061250CZECH REPUBLICBikrosB 6BMX & 4X TEAM BRNO
Lukáš MAŠEK10103669843CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Matyáš MAŠEK10103670045CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Matěj VOKŘÍNEK10103670550CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Max KLINGER10103668530CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Mikuláš KLINGER10103669237CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Tadeáš BENDA10103666308CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Šimon ČERNÝ10103668126CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Albert MALÝ10103670752CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Jonáš MALÝ10103670853CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Martin KUŽEL10103669540CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Vojtěch DUCHEK10103668429CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Jiří DOKULIL10103667621CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Maxmilián PUNKERT10103670954CZECH REPUBLICčlenská legitimace-člen ČSCČlenský průkazTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
Zbyněk STEJSKAL10100645968CZECH REPUBLICHorská kolamasters BVYSOČINA BIKE KLUB
Lukáš MEIER10100732157CZECH REPUBLICHorská kolakadetiGHOST Team
Pavel NEPRÁŠEK10101622941CZECH REPUBLICHorská kolamasters DNEVIX TEAM
Jan STRAKOŠ10101621628CZECH REPUBLICHorská kolamasters ABEKO Bike Racing Team
Ota ZIKEŠ10101622335CZECH REPUBLICHorská kolakadetiBEKO Bike Racing Team
Oldřich KOHOUT10101331941CZECH REPUBLICSilnicemasters DHradecký cyklo
Jan KRULIŠ10104158984CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-mechanikTJ STADION LOUNY
Jiří NOVÁČEK10104159085CZECH REPUBLICSilnicepersonál-řidičTJ STADION LOUNY
Michal REJHOLEC10104977525CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatelELKOV KASPER Czech Cycling Team
David Ostřížek10103781900CZECH REPUBLICHorská kolaeliteČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
Jaromír URBÁNEK10102159673CZECH REPUBLICHorská kolaeliteCYKLOTEAM OSTROV
Marek HUSÁK10103663779CZECH REPUBLICHorská kolapersonál-trenérCYKLOTEAM OSTROV
Ladislav VENC10103693788CZECH REPUBLICSilnicepersonál-opatrovatelGT OPPORTUNITY BRNO
Kamil PÍREK10103665904CZECH REPUBLICSálová cyklistikamasters muži sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Karel FUKSA10103665500CZECH REPUBLICSálová cyklistikamuži sálováT.J. SOKOL ZLÍN - PRŠTNÉ
Stránka: 12...77787980818283...104105Počet na stránku: 50100Stránka 80 z 105, celkem 5218 záznamů