Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: Kategorie
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Jana LELKOVÁ10060762093CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaAPACHE LOKO TRUTNOV
David URBAN10046348503CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 2.třída BMXBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Veronika MERTOVÁ10047242519CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 2.třída BMXBMX Pardubice
Luděk SÁSKA10046523709CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 2.třída MTBROUVY Specialized
Josef FAU10046948384CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 2.třída MTBČSC Praha
František KIML10047272528CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 2.třída MTBČSC Praha
Pavel ŽIVNÝ10047279295CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 2.třída MTBČSC Praha
Jiří ŽIVNÝ10080887876CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 2.třída MTBČSC Praha
Jana KUNEŠOVÁ10047946070CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 2.třída MTBČSC Praha
Ivan SOVA10047379531CZECH REPUBLICCyklokrosrozhodčí 3.třidaTalent Bike
Jan ŠTINDL10047750050CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 3.třidaTJ CYKLOKLUB JEVÍČKO
Petr TRUNEK10046655566CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 3.třidaCK LOKOMOTIVA PARDUBICE
Jan FINSTERLE10047749343CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 3.třidaTJ CYKLOKLUB JEVÍČKO
Michal NEVRKLA10047295766CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 3.třidaB4 TEAM
Karel SLAVÍK10046610504CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 3.třidaAPACHE LOKO TRUTNOV
Miloslav ROZBOŘIL10046962734CZECH REPUBLICSálová cyklistikarozhodčí 3.třidaSKP Kometa Brno
Radek PÁN10093680964CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 3.třidaTJ BMX TŘINEC
Petr HANZEL10092390561CZECH REPUBLICCyklokrosrozhodčí 3.třidaTalent Bike
Tomáš KUCHAŘ10094658644CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 3.třidaČSC Praha
Magdalena MERTOVÁ10046481269CZECH REPUBLICBikrosrozhodčí 3.třidaBMX Pardubice
Kristýna MRÁČKOVÁ10010176896CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 3.třidaTUFO PARDUS Prostějov z.s.
Jaroslava VRÁBLOVÁ10047258178CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 3.třidaCK ORLÍK ORLOVÁ
Karel SIUDA10047467942CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí nad 65 let 
Zdeněk JANDA10046859468CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí nad 65 letČSC Praha
Karel BRANDNER10047726105CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí nad 65 letSK PETŘÍN PLZEŇ
Antonín DOSTÁL10047749545CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí nad 65 letTJ CYKLOKLUB JEVÍČKO
Miroslav JANOUT10001992221CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí nad 65 letČEZ Cyklo Team Tábor
Josef KOLEGAR10046858458CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí nad 65 letTJ FAVORIT BRNO
Pavel VANĚK10046775505CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí nad 65 letTJ PETŘVALD - BŘEZINY
Ondřej VAČKÁŘ10047922731CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní AČSC Praha
Jiří ŠŤASTNÝ10046857246CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní AAUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Pavel RAUS10047721657CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní ATJ FAVORIT BRNO
Ondřej MAJERČÍK10047553727CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní AAUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Pavel MAREŠ10046440752CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní ACYKLOTEAM OSTROV
Markéta JANDOVÁ10046496528CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní AČSC Praha
Dana ZBOŘILOVÁ10046305053CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní ATJ FAVORIT BRNO
Zdeněk SVATOŠ10046858963CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BČSC Praha
Petr PLUHAŘ10002490456CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BCK LOKOMOTIVA PARDUBICE
Miroslav PEČENKA10047845434CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BTRISPORT RAPID
Zdeněk FOUS10046857650CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BCK Příbram - Fany GASTRO
Jiří DOHNAL10046859872CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BRBB INVEST JINDŘ. HRADEC
Richard KRATOCHVÍL10046859266CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BCYKLAN CZ
Jaroslav KOČKA10056462367CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BKL SPORT MOST
Zdeněk SENDLER10047735195CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BTJ FAVORIT BRNO
Pavel KOZÁK10047879584CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BSK PETŘÍN PLZEŇ
Jakub KUBIAS10047222513CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BRoman Kreuziger Cycling Academy
Radovan MATĚJKA10047508560CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BČSC Praha
Robert SKÁLA10046892511CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BČEZ Cyklo Team Tábor
Daniela HAMŠÍKOVÁ10047968908CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BCK ORLÍK ORLOVÁ
Luboš JEŘÁBEK10046858559CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní CCyklisti Slavia Děčín
Stránka: 12...73747576777879...104105Počet na stránku: 50100Stránka 76 z 105, celkem 5242 záznamů