Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Řazení: OddílDisciplínaJméno a příjmení
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
Lukáš BUŠEK10093181820CZECH REPUBLICCyklokroselite 
Marek WITKOWSKI10085025534CZECH REPUBLICCyklokrosjunioři 
Alysha VAN NECK10087884408CZECH REPUBLICDráhaženy elite 
Daniel POLANSKÝ10047208163CZECH REPUBLICDráhajunioři 
Jiří ŠLEMR10047292534CZECH REPUBLICDráhapersonál-mechanik 
Josef Maxmilian JUNEK10010166691CZECH REPUBLICDráhaelite 
Lucie HOCHMANN10006602246CZECH REPUBLICDráhaženy elite 
Martin SPUDIL10010605720CZECH REPUBLICDráhaelite 
Martina KOMÍNKOVÁ10073904583CZECH REPUBLICDráhapersonál-opatrovatel 
Michal KOHOUT10009502748CZECH REPUBLICDráhaelite 
Ondřej VENDOLSKÝ10006499283CZECH REPUBLICDráhaelite 
Adam GELNAR10079255650CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Anna KUDLÁČKOVÁ10097471947CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky 
Daniel HOVORKA10092446539CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Daniel MIAVEC10093678035CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
David PROFT10092707227CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Ema KŘÍŽOVÁ10092447347CZECH REPUBLICHorská kolažákyně starší 
Filip MATĚJKA10091477549CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Hana SVOBODOVÁ10090732265CZECH REPUBLICHorská kolažákyně starší 
Jan ČECH10046363253CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Jan HLAVATÝ10047316681CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jan PROCHÁZKA10015002143CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jiří KEISLER10014147937CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Jiří SKOBLA10058329316CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Jonáš BŘEZINA10009745551CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Karolína ŠPICAROVÁ10079261209CZECH REPUBLICHorská kolažákyně starší 
Kateřina HOLLÁ LINDNEROVÁ10093677328CZECH REPUBLICHorská kolaženy masters 
Kryštof VOŇKA CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Ladislav PEŠ10079889786CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Libor ZAJIÍC CZECH REPUBLICHorská kolamasters B 
Magdalena DRÁPELOVÁ10047465316CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky 
Marek BARTÍK CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Marek RYLKO10025630818CZECH REPUBLICHorská kolaU23 
Martin ČORNANIČ CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Martin KADLEC CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Matěj LIŠKA10080965779CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Matěj MAREŠ10005428142CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Monika SEIDLOVÁ10047346791CZECH REPUBLICHorská kolaženy elite 
Natálie KŘÍŽOVÁ10009219226CZECH REPUBLICHorská kolakadetky 
Nicol KŘENKOVÁ10093317317CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky 
Ondřej POLÁK10092446337CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Ondřej ŠEVČÍK10092365909CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Ondřej VOZNIČKA10046541085CZECH REPUBLICHorská kolajunioři 
Ota ZIKEŠ10101622335CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Petra PROVAZNÍKOVÁ10092706621CZECH REPUBLICHorská kolakadetky 
Radmil SCHNEIDER10092890012CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Roman LEHKÝ10008624694CZECH REPUBLICHorská kolaelite 
Roman PROCHÁZKA10092707328CZECH REPUBLICHorská kolažáci starší 
Sabina SOBKOVÁ10047284450CZECH REPUBLICHorská kolajuniorky 
Šimon KOVAČIČIN10082965292CZECH REPUBLICHorská kolakadeti 
Stránka: 12345...111112Počet na stránku: 50100Stránka 2 z 112, celkem 5565 záznamů