Závodníci

Seznam registrovaných závodníků

Závodníci jsou registrováni účastí na závodu, nebo žádostí o licenci. S Ohledem na nařízení evropské unie o ochraně osobních údajů GDPR je zařazení do databáze závodníků podmíněno souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Registrovaní závodníci
Jméno a příjmeníUCI IDZeměDisciplínaKategorieOddíl
David BAKEŠ CZECH REPUBLICHorská kolamasters AOFBIKE SCOTT TEAM
Petr ŠANTAVÝ CZECH REPUBLICHorská kolaeliteNO QUESTION BIKE TEAM
Luděk HELIS CZECH REPUBLICSilniceeliteČSZPS
Aleš MORAVEC CZECH REPUBLICHandicapHDC BČSZPS
Markéta KRIPNEROVÁ10048094806CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Daniela HAMŠÍKOVÁ10047968908CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní BCK ORLÍK ORLOVÁ
Alena MLYNÁŘOVÁ10006249208CZECH REPUBLICSilniceženy mastersACS DRAK VRBNO
Jarmila MACHAČOVÁ10047536549CZECH REPUBLICDráhaženy masters nad 60 letVELOSERVIS TEAM
Věra BŘÍNKOVÁ10047967591CZECH REPUBLICSálová cyklistikarozhodčí 1.třídaSKP Kometa Brno
Alena BARTŮŇKOVÁ10048164120CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ PETŘVALD NA MORAVĚ, z.s.
Jana SZMIGIELSKÁ10003762873CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérTUFO PARDUS Prostějov z.s.
Lea PETŘÍČKOVÁ10046860882CZECH REPUBLICSálová cyklistikarozhodčí 1.třídaTJ SOKOL HERŠPICE
Zdena MATASOVÁ10047750353CZECH REPUBLICSilniceFunkcionář-officielCK FESO PETŘVALD
Jaromíra VRÁBLOVÁ10047544330CZECH REPUBLICSilnicerozhodčí 2.třídaCK ORLÍK ORLOVÁ
Jana DVORSKÁ10047514826CZECH REPUBLICSilniceženy masters nad 60 letKC PIVOVAR VRATISLAVICE
Šárka CHMUROVÁ10002174396CZECH REPUBLICHorská kolaženy mastersMAX CURSOR
Dana MEJSNAROVÁ10048096624CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Aneta HLADÍKOVÁ10005255360CZECH REPUBLICBikrosELITE WOMENBMX Pardubice
Hana HOLUBOVÁ10047938592CZECH REPUBLICBikrosELITE WOMENBMX & 4X TEAM OLYMPUS
Ilona HORVÁTHOVÁ10047911718CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaSOKOL HORNÍ HERŠPICE
Romana LABOUNKOVÁ10005294665CZECH REPUBLICBikrosELITE WOMENBikros klub Jeseník - ÚAMK
Tereza LOMNICKÁ10048097634CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Pavla POSPÍŠILOVÁ10047587675CZECH REPUBLICSilnicepersonál-organizátorMAX CURSOR
Pavla HAVLÍKOVÁ10002516627CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteKC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou, z.s.
Jarmila MACHAČOVÁ10004738937CZECH REPUBLICSilniceženy eliteTEAM DUKLA PRAHA
Dana ZBOŘILOVÁ10046305053CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí národní ATJ FAVORIT BRNO
Simona DAVÍDKOVÁ10003129646CZECH REPUBLICSilniceRozhodčí UCITJ STADION LOUNY
Věra JEŽKOVÁ10046294545CZECH REPUBLICSilniceženy masters nad 60 letTJ SLAVIA K. VARY CYKLISTIKA
Eva PŘIBYLOVÁ10047492594CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ Stavební stroje Němčice
Jaroslava MIXOVÁ10046398215CZECH REPUBLICSilnicepersonál-trenérKOVO PRAHA
Jana HORÁČKOVÁ10002550474CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTJ BRNO SOKOL ŘEČKOVICE - KRAS
Helena ŠEDLBAUEROVÁ10048063278CZECH REPUBLICBikrosFunkcionář-officielCYKLO KLUB Klatovy z.s.
Renáta HORÁKOVÁ HOLOVÁ10046342944CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 2.třídaTJ DUKLA BRNO
Ludmila DOSTÁLOVÁ10047749242CZECH REPUBLICSilnicepersonál-organizátorTJ CYKLOKLUB JEVÍČKO
Lucie VESELÁ10004280411CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteGT OPPORTUNITY BRNO
Tereza ŽEREBNÁ10048099149CZECH REPUBLICSálová cyklistikaRozhodčí sálová cyklistikaTĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA PANKRÁC
Veronika KREJČOVÁ10002024957CZECH REPUBLICHorská kolaRozhodčí UCIČSC Praha
Jana KUNEŠOVÁ10047946070CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 2.třída MTBČSC Praha
Lenka DUSÍLKOVÁ OCHMANNOVÁ10004005474CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteČSC Praha
Natálie KRÁLÍKOVÁ10047769652CZECH REPUBLICSálová cyklistikaženy Elite 
Markéta MACÁNOVÁ10046446412CZECH REPUBLICHorská kolakadetkySportRaces Cycling Team
Tereza TVARŮŽKOVÁ10011218638CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteEXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Justýna KOLÁŘOVÁ10047767127CZECH REPUBLICSilnicekadetkyAUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Markéta HÁJKOVÁ10015335377CZECH REPUBLICSilniceženy eliteBEPINK
Božena KUČEROVÁ10009490725CZECH REPUBLICSilniceženy eliteGAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
Zuzana NĚMCOVÁ10047771066CZECH REPUBLICHorská kolarozhodčí 1.třída MTBČSC Praha
Iveta WANTULOKOVÁ10048083082CZECH REPUBLICBikrosG 12TJ BMX TŘINEC
Lucie KRUPOVÁ10011008268CZECH REPUBLICHorská kolaženy eliteEXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
Jitka HODÁŇOVÁ10047915960CZECH REPUBLICSilniceženy mastersSPORTOVNÍ KLUB PRIMA POLIČKA
Kateřina HLADÍKOVÁ10047765309CZECH REPUBLICSilnicekadetkyIVAR CS - AUTHOR TEAM
Stránka: 12...81828384858687...100101Počet na stránku: 50100Stránka 84 z 101, celkem 5045 záznamů